@
Kurumsal

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi

MaviBahçe, İzmirli bir yatırım grubu tarafından, İzmirlilerin istek, ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına uygun, çocukları ve arkadaşlarıyla buluşup keyifli vakit geçirebilecekleri, su ve yeşille iç içe doğal bir ortamda alışveriş yapabilecekleri, İzmirli bir kent meydanı olarak hayal edilerek tasarlandı. MaviBahçe Kent Meydanı'nın yalnız Karşıyaka'nın değil tüm İzmir'in ve yakın Ege illerinin “Toplanma, Buluşma, Yemek Yeme, Eğlenme ve Alışveriş Etme Yeri" olması, alışverişin havasını değiştirmesi ve diğerlerinden cok farklı bir deneyim sunması hedeflendi.


MaviBahçe'de Ege mimarisinin birçok detayını gorebilirsiniz. MaviBahçe’nin mimari Roy Higgs’e gore Ege mimarisinin en öne çıkan yani mutlu, huzurlu ve keyifli olması. Bu yoldan çıkarak, MaviBahçe’nin mimarisinde canlı renkler, malzemeler, teraslar, sular, gölgeler, cumbalar, balkonlar, beyaz pergolalar, ferforje detayları, peyzajı, saat kulesi gibi İzmire has mimari detaylar kullanılarak İzmirli bir “keyif ortamı” yaratıldı.


Kısmen açık, kısmen kapalı 4 mevsim içinde rahatlıkla ve keyifle dolaşılabilecek, konfor şartları yüksek bir yaşam merkezi geliştirildi. Tam ortasında palmiye ağaçları, begonvil, yasemin ve Ege’ye özgü çiçekler ile bezenmiş bol havuzlu güzel ve geniş bir bahçe yapıldı. Bu geniş bahçe, havuz ve su öğeleri, tüm Mavişehir'in nefes alanını oluşturacak şekilde düşünüldü. MaviBahçe'de ailenin tüm fertlerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek bir marka karması oluşturuldu. 220'nin üzerinde ulusal ve uluslararası marka ideal büyüklükteki mağazaları ve en geniş koleksiyonlarıyla, İzmir’in en genis mağaza karmasına sahip olan MaviBahçe Moda'nın ve alışverişin yeni merkezi oldu.


MaviBahçe'de; 52 adet ünlü restoran ve kafeye de yer verildi. Bunların içinde ünlü restoran ve kafeler kadar yerel lezzet sunan firmalar da var. İzmir’in en geniş restoran, kafe karmasını aynı mekanda bir araya getiren MaviBahçe, yemek yeme, eğlenme ve sosyalleşmenin yeni adresi oldu.


MaviBahçe'deki 3500 m2’lik alanda İzmir’in en nitelikli çocuk katı ve eğlence merkezi çocuklar icin hizmet veriyor. İçinde çocuk kuaförü, çocuk tuvalet ve el yıkama mekanları, her türlü çocuk eşyası satan mağaza, yemek, eğlence, eğitim ve aktivite alanları ile çocukları ve ailelerinin ihtiyaçlari karşılanırken aynı zamanda güzel vakit geçirmeleri sağlıyor.


İzmir'in ilk IMAX sineması, Cinemaximum'un işleteceği 11 konforlu sinema salonuyla beraber, MaviBahçe'de açıldı. Mavibahçe'nin 2000 araç kapasitesine sahip otoparkı ve VIP vale hizmeti mevcut.


MaviBahçe; İzmirliler için yapıldı. İçinde İzmir var! İzmirli olmasi İzmir'de olmasından değil, İzmir’in dokusunu, kokusunu taşımasından, güzelini, güneşini sevmesinden, tarzını tavrını bilmesinden, keyfini, aşkını yaşamasından geliyor. MaviBahçe, İzmirlilerin yaşam tarzına uygun, herkesin severek geleceği bir kent meydanı, 4 mevsim keyifli ve benzersiz bir alışveriş deneyimi sunarak, İzmirlilerin özel günlerini kutlayarak misafirlerini mutlu etmeyi hedefliyor. MaviBahçe, benzersiz konsepti ile İzmir’de sosyal ve kültür hayatın önemli bir parçası ve İzmir gibi keyifli ortamı ile alışverişin havasını değiştiriyor.


İçinde İzmir olan herkesi, MaviBahçe’ye bekliyoruz.

Opera Gayrimenkul

Opera Gayrimenkul takı sektörünün önde gelen firmalarından Favori Kuyumculuk tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Opera gayrimenkul İzmirli olmaktan gurur duyan İzmirli bir ailenin şirketi.


Yaşam deneyimleri odaklı, yenilikçi ve yaratıcı projeler ile fark yaratmayı hedefleyen Opera Gayrimenkul; güvenilirliği ve ilkeli duruşu ile sektörde örnek teşkil eden lider firmalardan biri.


Bulunduğu şehrin gelişmesini, Kültür ve sanatı, eğitimi, kadın erkek eşitliğini destekleyen ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan Opera; Gayrimenkul geliştirmenin ötesinde, toplumların yaşam deneyimlerini iyileştirmeyi hedef almaktadır.


Müşteri odaklı ve üstün kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firma, projelerini; ülke ekonomisine katkı sağlamak, kültür ve sanatı desteklemek, çağdaş yaşam tarzını yansıtmak amacıyla ve sosyal sorumluluk bilinci içerisinde uzun dönemli bir vizyonla hayata geçirmektedir.

×